Pobytové tábory

  • Úvod
  • Pobytové tábory

KELOLAND  je miestom pobytových táborov v obci Župkov pri meste Žarnovica. Každý, kto vstúpi do krásneho Areálu RIEČKY KELOLANDU sa stáva malým kelolanďákom.

Ako prvé má tu česť sa zoznámiť so zvieratkami, ktoré ho vítajú v malej zoo KELOLANDU.  Areál krášli bazén, v ktorom máme mnoho športových hier. Okrem bazénu máme príležitosť na šport aj na tenisovom, či volejbalovom ihrisku. Keloland má aj malé divadielko, ktoré si pripravujú kelolanďáci pre ostatných kelolanďákov v tábore. Večerne hry, tance a vystúpenia sú pri táborisku, kde sa im chystá aj druhá večera po náročnom, ale o to zaujímavejšom animačnom programe v podaní našich animátorov.

Po ukončení večerného programu sa deti poberajú do svojich chatiek, v ktorých sú ubytovaní v uzavretom areáli  KELOLANDU. Chatky sú prízemne, ale aj poschodové. Každá chatka má svoju sociálnu vybavenosť, kuchynku a každá chatka bola schválená úradom verejného zdravotníctva.

Stravovanie kelolanďákov prebieha v drevenej kolibe, ktorá je súčasťou KELOLANDU. O každého malého Kelolanďáka 

sa stará milý personál kuchyne. Strava je zabezpečená 5 krát denne (raňajky, desiata, obed, olovrant, večera a druhá večera po  večernom programe), preto žiadne bruško neostane v KELOLANDE hladné. Stravovanie vieme vždy prispôsobiť, ak ide o špeciálne požiadavky (ako napr. príznaky celiakie, alergie a pod.).

Škola v prírode

Duchonka PÁRTY KEMP

Od 3.7.2023 do 10.7.2023

Týždenný tábor na Duchonke pre deti od 11 do 17 rokov. 

Škola v prírode

Župkov KELOland tábor

Termíny:
10.7.2023 – 17.7.2023
24.7.2023 – 31.7.2023

Týždenný tábor pre deti od 6 do 14 rokov. 

Škola v prírode

Župkov PÁRTY KEMP

Od 7.8.2023 do 18.8.2023

11-dňový párty kemp pre deti od 11 do 17 rokov.